Zlato - spoření do zlata, nákupy zlata i stříbra bez DPH, investice do zlata

..Váš expert na zlato a stříbro - slitky i mince..

Jedinečná příležitost

Pamp_certificate
Gold rock
Základní pravidlo investorů

Také si pokládáte otázku, jak ze sebe udělat úspěšného investora ? Jedno z nejzákladnějších pravidel je přitom jednoduché: PRODÁVAT, když je cena aktiv NA VRCHOLU, NAKUPOVAT PŘI CENOVÝCH MINIMECH. A přesně takovou jedinečnou PŘÍLEŽITOST PRÁVĚ TEĎ NABÍZEJÍ DRAHÉ KOVY !

Gold rock
Aktuální vývoj ceny zlata

CENA ZLATA SE V POSLEDNÍCH TÝDNECH DOSTALA NA DLOUHODOBÁ MINIMA. Příčinou je zasedání americké centrální banky, která rozhodne o zvýšení úrokových sazeb. Drahé kovy před tímto rozhodnutím svůj předchozí růst částečně korigují. Cenové minimum očekáváme bezprostředně po rozhodnutí o zvýšení sazeb, to znamená okolo 16. 3. 2017. Poté budou drahé kovy dále zhodnocovat stejně, jako tomu bylo po zvýšení sazeb v prosinci roku 2015 a prosinci 2016. NENECHTE SI UJÍT TUTO VELKOU INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST. NAKUPTE ZLATO ZA NÍZKÉ CENY a profitujte z budoucího růstu !

Gold rock
Tištění peněz ČESKOU NÁRODNÍ BANKOU

Věděli jste, že ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA TISKNE ČTYŘIKRÁT VÍCE PENĚZ NEŽ PŘED DVACETI LETY ? V loňském roce bylo u nás v oběhu více než 550 miliard korun, čtyřikrát více než před dvaceti lety. Bohatší přesto nejsme, ZA SVOJE PENÍZE SI KOUPÍME STÁLE MÉNĚ. Čím více peněz na trhu je, tím menší je jejich skutečná hodnota. Česká KORUNA ztratila podle nejnovějších údajů Českého statistického úřadu během dvaceti let TÉMĚŘ POLOVINU HODNOTY. OPROTI TOMU ZLATO ZA STEJNOU DOBU ZHODNOTILO TŘIKRÁT. V ROCE 1996 STÁLA UNCE ZLATA VÍCE NEŽ 10 TISÍC korun, DNES je to více než 32 TISÍC. To znamená, že ten, kdo před dvaceti lety své peníze neuložil do banky nebo pod polštář, ale nakoupil zlato, může si dnes za něj koupit trojnásobně více.