Zlato - spoření do zlata, nákupy zlata i stříbra bez DPH, investice do zlata

..Váš expert na zlato a stříbro - slitky i mince..

Unikátní technologie VERISCAN

100% bezpečnost pouze u rafinérie PAMP

Gold rock
Aktuální trend

V poslední době čteme stále více o množících se problémových případech s pravostí zlatých slitků. Bohužel se "nekalé praktiky" nevyhýbají ani těmto produktům a ztráty díky "levným nákupům" mohou být obrovské.

Gold rock
Vznik unikátního systému

Rafinérie PAMP proto vymyslela unikátní řešení, které umožňuje jednoduše garantovat a zkontrolovat každý vyrobený slitek bez jeho poškození. Nízké náklady a jednoduchost používání jsou dalšími stěžejními výhodami tohoto nového systému, který okamžitě identifikuje všechny zaregistrované výrobky z cenných kovů pocházející z rafinérie PAMP.

Gold rock
Výroba PAMP 100% bezpečně

Technologie využívá mikroskopickou topografii kovu, v jejímž rámci je každý detail povrchu slitku zachycen při jeho výrobě, jeho jedinečnost je zanesena do databáze a od tohoto okamžiku je lehce ověřitelné, zda slitek neprošel nějakou změnou.

Gold rock
Kontrolu může provést každý

K ověření lze pohodlně použít aplikaci na mobilním telefonu Apple iPhone nebo speciální skener a data porovnat v databázi rafinérie PAMP.


VERISCAN


Gold rock
Podstata fungování

I když vezmeme slitek se stejnou ryzostí, hmotností i velikostí, ve skutečnosti má unikátní povrch, který se liší od ostatních slitků a dělá z něj podobný originál, jakým je otisk prstu u člověka. Při ověřování nedochází k poškození obalu, který je zároveň certifikátem ke slitku, a slitek není nijak označen či dokonce poškozen. K ověřování může docházet opakovaně, například podle toho, jak mění majitele, a ani toto se na slitku nijak neprojeví. Systém dokáže rozeznat i běžné škrábance na obalu či drobné změny, které mohou časem vzniknout.

Gold rock
Výhody znamenají pojištění Vaší investice

Tento unikátní systém přináší výhody všem a dalo by se v konečném důsledku prohlásit, že v podstatě představuje bezplatné pojištění Vaší investice.

Gold rock
Další informační zdroje

Videa v anglickém jazyce:
Video - VERISCAN 1 presentation of technology
Video - VERISCAN 2 origin verification procedure