Zlato - spoření do zlata, nákupy zlata i stříbra bez DPH, investice do zlata

..Váš expert na zlato a stříbro - slitky i mince..

Jednorázové nákupy investičního zlata

Pokud Vás zaujaly výhody zlata jako zajímavé alternativy pro stabilní uložení volných finančních prostředků, ale nechcete si pravidelně spořit, můžete využít jednorázovou investici do zlatých slitků či využít tyto možnosti pro postupné nakupování a zvyšování hodnoty investice naprosto nezávisle dle Vašich možností..

Žádná minimální částka ! Pouze Vy určíte, kolik investujete !

Ano, u nás můžete nakoupit, za kolik se to hodí Vám, nijak Vás nebudeme limitovat, klidně lze začít cihličkou o hmotnosti 1 gramu nebo rovnou nakoupit několik slitků vyšší gramáže, kde je výhodnější cena v přepočtu na 1 gram váhy..

Další služby pro Vás - Uskladnění v bankovním sejfu ! Rychlý odkup za transparentní ceny !

Kromě nákupu nabízíme samozřejmě i další služby v podobě uskladnění slitků v bankovním sejfu a v případě potřeby jsme připraveni Vaše slitky zakoupené u nás také vykoupit dle transparentního ceníku, který se na našich stránkách každý pracovní den aktualizuje..

Nabízíme výhradně prémiové slitky a cihly značky PAMP vyrobené ve Švýcarsku. Každý zlatý slitek má svoje identifikační číslo, symbol certifikované rafinérie, která slitek vyrobila, a je opatřen bezpečnostním plastovým obalem. Slitky mají hmotnost od 1 gramu do 1000 gramů a jejich ryzost činí 999,9/1000 (24 karátů).

Jsme stabilní společnost s několikaletou tradicí na trhu, proto Vám můžeme garantovat spokojenost s profesionálními službami našich poradců.

Můžete si dohodnout schůzku nebo s námi konzultovat detaily po telefonu. V případě zájmu Vám zajistíme diskrétní a bezpečné dodání na požadovanou adresu nebo si můžete zlato vyzvednout osobně u nás.

Z historická zkušeností vyplývá doporučení pro optimální skladbu majetkového portfolia každého člověka, které by se mělo ideálně skládat ze tří skupin aktiv. První jsou peníze a finanční produkty, druhou jsou nemovitosti a třetí, často opomíjenou, jsou drahé kovy. Ty by měly standardně tvořit 10 – 15 % hodnoty portfolia v závislosti na investičním profilu člověka.

Pamp_certificate