Zlato - spoření do zlata, nákupy zlata i stříbra bez DPH, investice do zlata

..Váš expert na zlato a stříbro - slitky i mince..

Spořící plány do investičního zlata

Pokud zvažujete dlouhodobé investování volných finančních prostředků, určitě Vás zaujaly výhody zlata jako zajímavé alternativy pro stabilní uložení a zhodnocení investovaných prostředků. Zlato si udržuje hodnotu bez ohledu na inflaci, politickou situaci a další ekonomické výkyvy..

Postavíme Vám plán na míru a pouze Vy si stanovíte, jaká bude cílová částka, doba spoření a pravidelnost plateb !

Jediný Váš náklad bude 5% poplatek z cílové částky, získáte ale možnost levnějšího nákupu zlata a další výhody, která Vám poplatek při dlouhodobém spoření bohatě vykompenzují..

Můžete slitky odebírat i v průběhu spoření, dodáme je na Vaší adresu nebo je můžeme uschovat v našem bankovním sejfu. Je možný i rychlý odkup již naspořené hodnoty.

Reálná výše budoucího zhodnocení vašich úspor závisí samozřejmě na vývoji ceny zlata na Londýnské burze. Naše spořící programy Vám však dokáží eliminovat riziko nákupu zlata za nevýhodnou cenu. Pokud budete pravidelně ukládát své prostředky do investičních slitků nebo mincí, nakupujete za průměrnou cenu a realizujete benefity nižší ceny, které docílí FLGold díky hromadným nákupům, které jsou pečlivě načasované díky pečlivému sledování trhu a firemního know-how.

Nakupujeme výhradně prémiové slitky a cihly značky PAMP vyrobené ve Švýcarsku. Každý zlatý slitek má svoje identifikační číslo, symbol certifikované rafinérie, která slitek vyrobila, a je opatřen bezpečnostním plastovým obalem. Slitky mají hmotnost od 1 gramu do 1000 gramů a jejich ryzost činí 999,9/1000 (24 karátů).

Bonus pro Vás - až 20% hodnoty navíc při dospoření cílové částky !! Dostanete větší objem zlata dle rozdílu cen mezi 1g a 10g slitky !

Po celou dobu spoření Vám připisujeme dle ceníku v době spárování Vaší platby gramáže na dvě zlatá konta, jedno dle cen za 1g slitek a druhé v cenách za 10g slitek. Díky výhodnější ceně za 10g získáváte po dospoření vyšší objem zlata, dle našich historických zkušeností je reálný bonus mezi 15% a 20%.

Dostanete přístup do moderního informačního systému, kde budete moci sledovat průběh Vašeho spoření kdykoliv a odkudkoliv. Každý přípis na základě platby Vám bude navíc potvrzen emailem.

Jsme stabilní společnost s několikaletou tradicí na trhu, proto Vám můžeme garantovat spokojenost s profesionálními službami našich poradců.

Pokud máte zájem o dlouhodobé investování do zlata, neváhejte a dohodněte si s námi termín nezávazné schůzky. Naši poradci Vám vše vysvětlí a sestaví ukázkový plán na míru, nad kterým se budete konkrétně bavit a butete mít možnost rovnou vyřešit i všechny další otázky.

Z historických zkušeností vyplývá doporučení pro optimální skladbu majetkového portfolia každého člověka, které by se mělo ideálně skládat ze tří skupin aktiv. První jsou peníze a finanční produkty, druhou jsou nemovitosti a třetí, často opomíjenou, jsou drahé kovy. Ty by měly standardně tvořit 10 – 15 % hodnoty portfolia v závislosti na investičním profilu člověka.

Pamp_certificate